x

Vill du ha hjälp?

Fyll i telefonnummer och / eller e-post så kontaktar vi dig

Våra Svenska konsulter

Ann

Ann Antonsson

Seniorkonsult
mobil +46 705 16 06 86
 ann@pepworldwide.se

Ann-Marie

Anne-Marie Hansson

Seniorkonsult
mobil +46 767 67 50 50
amh@pepworldwide.se

Annika

Annika Östman

Konsult
mobil +46 707 63 22 31
ao@pepworldwide.se

Kristoffer

Kristoffer Davidsson

Ekonomi & IT
mobil +46 730 58 90 55
kd@pepworldwide.se

 

Helene

Hélène Hanæus

Seniorkonsult
mobil +46 706 26 17 19
hh@pepworldwide.se

 

Lena

Lena Davidsson

Managing Partner
mobil +46 705 81 17 68
ld@pepworldwide.se

Maggen

Maggen Edgren Jonsson

Seniorkonsult
mobil +46 706 09 58 34
mej@pepworldwide.se

 

Peter

Peter Bjurenlind

Konsult
mobil +46 707 81 19 03
pb@pepworldwide.se

Paulina

Paulina Nilsson

Seniorkonsult
mobil +46 705 75 63 19
pn@pepworldwide.se

 

Våra Danska Konsulter

Jonna

Jonna Baagøe

Partner & Konsulent
mobil +45 30 68 26 90
jonna@pep.dk

Keld

Keld Juhl Jensen

Partner & Konsulent
mobil +45 23 48 94 68
kjj@pepworldwide.dk

Michael

Michael Kongsted

CEO PEPworldwide A/S
mobil +45 29 41 12 63
mk@pepworldwide.dk

 

Våra Norska Konsulter

Hanne K

Hanne Kristine Lyssand

Rådgiver
mobil +47 958 51 567 
hanne.kristine@pep.no 

Hanne H

Hanne Hilleren

Rådgiver
mobil +47 901 28 101
hanne@pep.no

Johan

Johan Chr. Holst

Seniorrådgiver
mobil +47 970 81 881
johan@pep.no

 

Jojo

Jojo Bough Holst

Daglig leder & Rådgiver 
mobil +47 900 45 105
jojo@pep.no

Randi

Randi Bough Holst

Rådgiver
mobil +47 970 82 082
randi@pep.no

 

FacebookLinkedIn